Showing 0-10 of the list
Villa Acar Antalya / Kalkan

Rental Sea View Villas...

1.992£9 REVIEWS
Villa Yasemin Eco Antalya / Kalkan

It has 2 bedrooms and offers accommodation for up to 4 people. ...

1.129£2 REVIEWS
Villa Anemon Eco Antalya / Kalkan

The location has the most beautiful sea views and uninterrupted views of the islands of Kalkan. ...

1.129£2 REVIEWS
Villa Artar Antalya / Kalkan

Our villa is ideal for large families and crowded groups of friends....

930£1 REVIEWS
Villa Belkız Antalya / Kalkan

Large family villas ...

1.328£2 REVIEWS
Villa Berat Antalya / Kalkan

Our villa is located in Kördere, Kalkan with 2 bedroom rooms for 4 people...

398£1 REVIEWS
Villa Beyaz 1 Antalya / Kalkan

Our rental holiday villa is one of our villas with unseen pool and it is close to the center of Kalkan....

664£2 REVIEWS
Villa Bluewings Antalya / Kalkan

Villa Bluewings is a summer holiday villa with 4 rooms and sea view for 8 people....

3.984£1 REVIEWS
Villa Buse Duo Antalya / Kalkan

There is a large infinity pool in our villa, all of our guests will get tired of the jacuzzi....

13.450£1 REVIEWS
Villa Chremado Antalya / Kalkan

Kalkan is one of our holiday rental options with private swimming pool. Villa Cheramado stands out for its ultra-luxurious architecture and luxurious furnishings....

1.432£1 REVIEWS

Kiralık Villa ve Kiralık Apartlar

Rüya Gibi Kiralık Villa Tatili

 

            Tatil beldeleri içerisinde on çok tercih edilen beldelerden biri olan Kalkan, Antalya’nın en çok turist çeken bölgelerinden biridir. Merkezi özelliği ile tatil sezonunda dolup taşan ilçe, Antalya’nın göz bebeğidir. Plajlarıyla ve turistik bölgeleriyle etkileyici özeliklere sahip olan Kalkan, etkili tatil seçenekleriyle tercih edilebilir. Kalkan, Kaş'a yakındır.

 

            Antalya merkeze 198 km uzaklıktadır. Fethiye ile arasındaki mesafe 80 kilometredir. Dalaman hava yoluna ise 120 kilometre uzaklıktadır. Rum evleri, egzotik sokaklar, plajlar ve doğa harikası yerler, bu bölgenin popüler olmasında etkili olmuştur. Kaş antik şehri, Patara, Xantos, TLos, Letoon, Sıdyma, Pınara, Kekova, Üçağız, Kaleköy, Demre, Bezirgan ve Likya Yolu gibi birçok antik şehir kalıntısını da gezebilirsiniz. Kalkan plajı, bu bölgenin en meşhur plajıdır. Kaputaş plajı ve Patara plajı da turistlerin gözdesi haline gelmiştir.

 

 Merkezi Özelikler ve Ulaşım İmkanları

 

            Antalya ile olan ulaşımında her hangi bir problemi olmayan ilçeye havaalanından ve diğer ulaşım merkezlerinden rahatlıkla ulaşılabilir. Kalkan villa kiralama seçeneklerimizde, merkeze yakındır. Sosyal aktivite merkezleri, alışveriş merkezleri, otomobille ulaşım olanakları ve benzeri birçok avantaj, Kalkan villa kiralama ile tercih edilmektedir. Aracınızla bütün villalarımıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Merkeze dakikalar içinde ulaşabilirsiniz ve bütün sosyal ihtiyaç merkezlerine ulaşabilirsiniz. Denizin nefis havasından, ormanın nefesi açan yem yeşil havasına kadar, istediğiniz her şey, Kalkan villa kiralama tercihleri içerisinde değerlendirilmektedir.

 

 Herkese Uygun Seçenekler

 

            Aile tipi ve kalabalık arkadaş toplulukları kategorisinde, iki katlı ve 3+1 odalı seçeneklerimiz, her zaman için kiralanabilir. Engelli seçenekleri, kış aylarında tatil yapmak isteyenler için ısıtmalı havuz seçenekleri, jakuzi seçenekleri, iki tuvalet ve iki banyo seçenekleri, Kalkan kiralık villa tercihleri kategorisinde önemli unsurlardır. Lüks, deniz manzaralı, apart, çift tuvaletli, çift banyolu, çocuğa özel havuzlu, korunaklı havuzlu, orman içerisinde ve köy manzaralı Kalkan kiralık villa tercihleri, tatilcileri beklemektedir. Pratik tatil için, size özel havuz ve size özel bahçe seçenekleri, huzurlu bir tatil isteyenler için birinci derecede etkilidir. Mobilya, dolap ve yatak seçenekleri, lüks villa dekor çalışmaları ile uyumlu, rahat kullanımlı eşyalardan oluşmaktadır.

 

            Villalarımız plaj, antik kent, eski Osmanlı eserleri, su sporları ve diğer bütün seçeneklere oldukça yakındır. İlçe merkezinde istediğiniz gibi gezebilirsiniz. Kamelya, balkon ve teras bölümleri için rahat ve kullanışlı masalar ve sandalyeler, özel olarak sipariş edilmiştir. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için, şemsiye seçenekleri de özel olarak hazırlanmaktadır. Şemsiye seçenekleri, rüzgara karşı dayanıklıdır. Teras ve balkondan, doyumsuz doğanın nefis manzarasıyla, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Akşam sefası için özel ışıklandırma seçenekleri de ihmal edilmedir.

 

            Özellikle havuz ışıklandırma seçenekleri, akşam saatlerinde rahat ve huzurlu bir tatil isteyenler için özellikle tasarlanmıştır. Havuzlar korunaklı, ısıtmalı ve çocuklara özel tasarımlarıyla farklılık oluşturmaktadır. Havuz temizliği, klorlama ve benzeri birçok özel yöntem, düzenli olarak uygulanmaktadır. Size özel olan ve sınırsız yüzme olanaklarını sizler için bir araya getiren havuzlar, Kalkan kiralık villa mekanlarımızın en önemli bölümünü oluşturmaktadır. Havuz keyfi olmadan tatilin bir anlamı kalmaz. Deniz ve havuz farklı özelliklere sahiptir. Havuz, ailenize ve size özel olduğu için, istediğiniz gibi yüzersiniz. Korunaklı plaj seçenekleriyle de ailece deniz keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 Doğa İle İç İçe

 

            Tablo gibi görüntüsüyle, havuzlu ve lüks villalarımız, yeşillikler içinde sessiz bir tatil geçirmek isteyenler için en iyi seçenekler içerisinde değerlendirilmektedir. Kanalizasyon alt yapısı, su ve elektrik tesisatı, lavabo ve tuvalet yapısı, tv ve internet olanakları, profesyonel olarak hazırlanmıştır.

Kiralık Villa
Kiralık Yazlık
Villa Kiralama
Kiralık tatil vilası
Kiralık muhafazakar villa
kiralık balayı villası
kiralık balayı tatili
kiralık korunaklı villa
kiralık deniz manzaralı villa
kiralık çocuk havuzlu villa
kiralık doğa manzaralı villa
kiralık uygun fiyatlı villa

kiralık apart

yazlık apart

uygun fiyatlı apart

WhatsApp